У Бахмутській райдержадміністрації триває робота з підготовки проекту Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік

Дата: 04.09.2019 14:56

У Бахмутській райдержадміністрації, структурних підрозділах триває робота зі складання розділів Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік

3-4 вересня у малій залі засідань під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної проходили робочі наради, на яких розглядались пропозиції управлінь і відділів райдержадміністрації до Програми. Під час розгляду заходів щодо забезпечення виконання завдань Програми враховувалась їх актуальність, ретельно вивчалась обґрунтованість фінансових витрат на реалізацію.

За результатами розгляду пропозицій до розділів Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік структурним підрозділам зроблені зауваження, надані рекомендації щодо доопрацювання відповідних розділів Програми, корегування змісту заходів і фінансових витрат, передбачених на їх реалізацію.