Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками БФ «Право на захист»

Дата: 22.07.2019 14:03

22 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками Благодійного фонду «Право на захист». Обговорювались питання надання соціальних послуг, правової допомоги мешканцям населених пунктів на лінії зіткнення, зокрема –  відновлення дороги на с. Травневе Новолуганської сільської ради.

Тетяна Іванівна зазначила, що дорогу можливо відновити лише за рахунок підтримки підприємств і організацій.

На сьогодні вже досягнута домовленість в.о. Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної з керівниками деяких підприємств про виконання дорожніх робіт, але необхідне встановлення «режиму тиші». У зв’язку з цим найближчим часом Бахмутська райдержадміністрація звернеться до цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України з питання встановлення у даній місцевості «режиму тиші».