З увагою до потреб і проблем жителів району

Дата: 11.07.2019 13:23

11 липня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела прийом громадян. До керівника по допомогу у вирішенні соціальних питань звернулась мешканка м. Часів Яр, інвалід ІІ групи. Вона порушила питання пенсійного обслуговування, роботи Центру надання адміністративних послуг Часовоярської міської ради. Громадянка також висловила побажання, щоб у місті працював агентський пункт з надання пенсійних послуг.

Уважно вислухавши відвідувачку, Тетяна Іванівна запевнила, що жодне звернення до райдержадміністрації не залишається без уваги. Порушені питання для розгляду та реагування будуть направлені до відповідних структур. Крім того, керівник повідомила, що можливість відкриття в м. Часів Яр агентського пункту з надання пенсійних послуг розглядалась на спільних нарадах за участі керівництва райдержадміністрації та Бахмутсько-Лиманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, й робота за цим напрямком уже ведеться.