Заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів виїзні прийоми в с. Зайцеве та смт. Зайцеве

Дата: 17.04.2019 15:58

18 квітня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп  відвідав с. Зайцеве, зустрівся з керівництвом Зайцівської сільської ради та провів виїзний прийом громадян.

Під час зустрічі з Зайцівським сільським головою Олександром Пономаренком обговорювались нагальні питання, які найбільш турбують мешканців. Юрій Антонович відвідав школу, дитячий садок, амбулаторію, сільський будинок культури та ознайомився з діяльністю об’єктів соціальної сфери.

Сьогодні  Юрій Коноп також з робочим візитом побував у військово-цивільній адміністрації селища Зайцеве. Разом з її керівником Володимиром Весьолкіним оглянув фельдшерський пункт. Обговорили питання, що стосуються  медичного обслуговування мешканців селища, транспортного сполучення між віддаленими місцевостями – Жованкою та Бахмуткою.

За результатами виїзних прийомів будуть враховані пропозиції органів місцевої влади та жителів, всебічно вивчені порушені питання  та можливі шляхи їх вирішення