Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бахмутського району

Дата: 04.07.2019 13:36

4 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бахмутського району

Згідно з порядком денним розглянуто питання виконання організаційних і практичних заходів щодо визначення рідини невідомого походження, вилитої на мулові майданчики на території Іванівської сільської ради (в районі відрізку Лисичанської автотраси між м. Бахмут та с. Бахмутське Соледарської міської ОТГ).

За результатами обговорення проблеми структурним підрозділам надані протокольні доручення. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації доручено направити керівництву Бахмутської міської ради листа щодо сприяння у вирішенні вищезазначеного питання.

Також на засіданні члени комісії обговорили та визначили низку заходів щодо попередження загрози виникнення загоряння на полігонах ТПВ, розташованих на території Бахмутського району.