A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Апаратна нарада голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 05.03.2019 11:34
Кількість переглядів: 763

Фото без опису

5 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів і за участі керівників  Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції, Бахмутського відділу поліції, 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області, Управління державної казначейської служби, управління Пенсійного фонду України, Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області. Запрошені проінформували про стан справ за основними напрямками роботи, а також були обговорені питання, вирішення яких потребує взаємодії з райдержадміністрацією.

Пильну увагу керівник району приділив питанням соціальної сфери, функціонуванню медичних і навчальних закладів. За інформацією в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Гатченко, завершені тендерні процедури щодо послуг теплопостачання, придбання палива, організації харчування в навчальних закладах. В районі триває робота атестаційних комісій, підводяться підсумки атестації вчителів. Всі навчальні заклади району працюють у штатному режимі. Згідно з графіком здійснюється підвезення учнів до шкіл.

В полі зору Дмитра Олександровича постійно перебувають питання соціального захисту, надання соціальних послуг населенню.  В.о. начальника УПСЗН райдержадміністрації Лілія Іощенко доповіла, що відповідно до нового механізму в районі розпочата виплата житлових субсидій разом з пенсіями. Управлінням також проводиться робота щодо заміни посвідчень учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Центром надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації забезпечується безперебійне надання 77 видів адмінпослуг. С початку року станом на 4 березня населенню надано 1208 адміністративних послуг.

За результатами розгляду питань, що стосуються всіх сфер  життєдіяльності району, керівникам структурних підрозділів надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора