Мобільний соціальний офіс УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації провів виїзний прийом у Іванівській сільській раді

Дата: 06.06.2019 09:58

Згідно з графіком мобільний соціальний офіс УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації проводить виїзні прийоми громадян у населених пунктах району, в тому числі у віддалених і розташованих на лінії зіткнення.

5 травня мобільний соціальний офіс УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації здійснив виїзд до Іванівської сільської ради. Під час прийому жителі мали можливість отримати консультації щодо порядку призначення житлової субсидії та призначення всіх видів державної соціальної допомоги. Від мешканців с. Іванівське спеціалістами відділу прийому громадян прийняті дві заяви щодо  призначення житлової субсидії.

Завдяки виїзним прийомам спеціалістів УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації жителі району мають можливість, не виїжджаючи до   м. Бахмут, подати документи задля призначення державної соціальної допомоги, заяви про намір щодо оздоровлення та відпочинку дітей, отримати роз’яснення з питань законодавства про соціальний захист громадян,  в тому числі осіб пільгових категорій.