A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 10.04.2019 09:41
Кількість переглядів: 588

Фото без опису

10 квітня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела чергові засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянули 6 заяв. За результатами розгляду документів 6 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 18 заяв, у тому числі 17 заяв стосовно призначення житлової субсидії та заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. Більшість заяв задоволена. На підставі чинного законодавства 5 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії. 

Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 107 заяв. Комісією складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району і прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат всім заявникам. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора