ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дорогі діти!

Шановні вчителі та батьки!

Символічний останній дзвоник сповістив про те, що навчальний рік закінчився. Для школярів настає радісна пора – літні канікули. Діти! Від щирого серця бажаю всім вам гарного відпочинку та яскравих вражень.

Дорогі випускники! Ви прощаєтесь зі шкільною юністю, обираєте свою дорогу в доросле, самостійне життя. Нехай ваш вибір буде свідомим і успішним. Завжди вірте у власні сили і досягайте поставленої мети, але пам’ятайте, що перші кроки до життєвого успіху вам допомогли зробити саме в школі. З теплом і вдячністю згадуйте першу вчительку, своїх педагогів-наставників.

Шановні вчителі! Ваша мудрість і великодушність залишаться з вихованцями на все їхнє життя. Бажаю вам міцного здоров'я, творчого натхнення, успіхів і вагомих досягнень на педагогічній ниві та  великого терпіння, адже робота вчителя ніколи не була легкою.

Вітаю всіх вас із закінченням навчального року!

Щиро зичу миру, добра, родинного щастя та успіхів у добрих справах!

Голова Бахмутської райдержадміністрації                                    Дмитро Дресвянніков