Бахмутська районна
державна адміністрація

Взаємодія з правоохоронними органами

Головою Бахмутської райдержадміністрації Дмитром Дресвянніковим 15 січня 2019 року була проведена апаратна нарада за участю начальника сектору моніторингу Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, який доповів про стан криміногенної ситуації в Бахмутському районі Донецької області. Головою райдержадміністрації було акцентовано увагу на активізацію роботи дільничних офіцерів поліції Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області у невеликих населених пунктах Бахмутського району.

Головою Бахмутської райдержадміністрації Дмитром Дресвянніковим 21 травня 2019 року була проведена апаратна нарада за участю начальника сектору моніторингу Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, який доповів про стан криміногенної ситуації в Бахмутському районі Донецької області, зокрема про розшук безвісти зниклих громадян, розкриття резонансних правопорушень та результати у боротьбі зі злочинністю. На нараді були обговорені питання подальшої взаємної співпраці, а також злагодженість дій для ефективного контролю за ситуацією на території Бахмутського району.

18 червня 2019 року голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів і за участі керівництва Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції, 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Бахмутського відділу поліції. Начальник сектору моніторингу Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області доповів про кримінальну ситуацію по Бахмутському району, зокрема повідомив про скоєні злочини у селі Яковлівка та у місті Часів Яр. За всіма фактами проводиться досудове розслідування. З метою зниження стану злочинності у Бахмутському районі необхідно дотримуватись принципу взаємодії з  населенням на засадах партнерства та обміну інформацією.