ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ПРОДОВЖУЄ ЗАДОВОЛЬНЯТИ НАГАЛЬНІ ПОТРЕБИ СІМЕЙ З ДІТЬМИ

Дата: 03.02.2023 19:29

За допомоги ООН ЖІНКИ В УКРАЇНІ та за сприяння голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна  філія Гуманітарного штабу Бахмутського району продовжує видачу гуманітарної допомоги сім’ям із дітьми, які були вимушені евакуюватися з території Бахмутського району і нині проживають у Дніпрі. Родини переселенців, які виховують малечу, отримують дитячі підгузки та побутову хімію.

Задоволення нагальних потреб внутрішньо переміщених осіб із Бахмутського району є одним із головних напрямків роботи Гуманітарного штабу Бахмутського району. Завдяки його співпраці з міжнародними, всеукраїнськими благодійними організаціями і фондами наші земляки отримують допомогу, що має важливе значення, насамперед – для вразливих категорій населення, в тому числі для сімей з дітьми.

Велика подяка всім, хто підтримує переселенців із Бахмутського району і допомагає їм долати труднощі воєнного часу!