A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем юриста України

Дата: 08.10.2022 08:37
Кількість переглядів: 140

Фото без опису

 

 

Шановні юристи Бахмутського району!

Вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

 

Це свято представників багатьох професій, всіх тих, хто охороняє конституційні права і свободи наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової української держави: суддів, прокурорів, адвокатів, нотаріусів, правоохоронців, працівників юридичних служб підприємств, установ і організацій.

 

У сучасному суспільстві юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. І саме від вас залежить чітке виконання законів України,  захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, формування в суспільній свідомості поваги до закону. Своєю багатогранною діяльністю ви сприяєте руху України на шляху побудови держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права.

 

Під час війни, коли ворог зазіхає на нашу свободу, незалежність і територіальну цілісність України, ви стали до лав ЗСУ, територіальної оборони, працюєте у своїх громадах і в евакуації, долучилися до волонтерського руху. Кожний з вас на своєму місці відстоює наш спільний дім – Україну. Щиро дякую вам за сумлінну працю, за гідне виконання громадянського і професійного обов’язку.

 

З нагоди Дня юриста бажаю вам успіхів у роботі, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях, щоб ваші зусилля завжди винагороджувалися повагою та довірою людей.

Зичу вам міцного здоров’я на довгі роки, миру, особистого щастя та благополуччя, оптимізму і непохитної віри у власні сили.

 

Разом до перемоги!

 

 

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                   Сергій КАЛЬЯН

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора