Бахмутською райдержадміністрацією підготовлені пропозиції щодо адміністративно-територіального устрою Донецької області

6 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков узяв участь у засіданні робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення адміністративно-територіального устрою Донецької області.

На засіданні обговорювались різні моделі майбутнього адміністративного устрою Донецької області, в тому числі розглядалась можливість створення Бахмутського району в новому форматі.

За результатами проведеного засідання, на виконання протокольного доручення Бахмутською райдержадміністрацією підготовлені обґрунтовані пропозиції щодо адміністративно-територіального устрою Донецької області, а саме: створення Бахмутського району з адміністративним центром у м. Бахмут, до складу якого будуть включені м. Бахмут, Бахмутський район, м. Костянтинівка, Костянтинівський район і м. Торецьк.