A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У школі мистецтв № 2 с. Опитне завершено ремонт системи опалення

Дата: 14.06.2019 14:14
Кількість переглядів: 899

Фото без опису

Сьогодні перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна з робочим візитом побувала в ПСМНЗ школа мистецтв №2     с. Опитне. На сьогодні в мистецькому навчальному закладі вже закінчено ремонт системи опалення, який було розпочато за її ініціативи.

Після відвідування школи в січні 2019 року Тетяна Єрохіна виступила з ініціативою про включення заходу щодо ремонту системи опалення до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік. Депутати Бахмутської райради підтримали її пропозицію, кошти на ремонт були виділені з районного бюджету та спецфонду школи.

Тетяна Іванівна разом з директором мистецького закладу Світланою Кучер оглянула всі приміщення школи.

 – Хочу відзначити, –  сказала Тетяна Єрохіна, –  що ремонт виконано дуже якісно та в короткі строки. Підрядник відповідально поставився до роботи. Школа готова до опалювального сезону. Щаслива, що наші діти будуть навчатися в належних умовах.

Перший заступник голови райдержадміністрації висловила подяку колективу мистецького навчального закладу на чолі з директором за сумлінну роботу, відповідальне ставлення до всіх питань, які стосуються життєдіяльності навчального закладу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора