Національно-патріотичне виховання

Події, що відбуваються нині в Україні, засвідчують необхідність виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, національної приналежності, військово-патріотичного спрямування.

В Бахмутському районі діє Програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Бахмутському районі на 2016-2020 р.р., затверджена  розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.12.2016 року № 449, головним виконавцем та координатором є відділ освіти Бахмутської райдержадміністрації.

Спільно з відділом освіти проводяться заходи із національно-патріотичного виховання за участю дітей та учнівської молоді району.

Учнівська молодь району є активними учасниками щорічних заходів з нагоди загальнодержавних свят, Дня молоді, Дня захисника України та Дня українського козацтва тощо.