Молодіжна та сімейна політика

З метою реалізації державної політики щодо підтримки сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюється комплексний підхід в реалізації заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання дітей та молоді, здійснення соціального та правового захисту дітей та молоді, підтримки творчих ініціатив, розвитку інтелектуального потенціалу, збереження та забезпечення здоров’я, профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, надання всебічної допомоги сім'ям з дітьми.

В 2017- 2018 роках в Бахмутському районі реалізований обласний проект «Гідна країна для гідних людей», створені та відкриті 2 інноваційні центри розвитку молоді: Молодіжний центр «Імпульс» м. Світлодарськ, Молодіжний центр «Вітер змін» смт. Миронівський.

В 2020 році  продовжується  реалізація обласного проекту «Гідна країна для гідних людей» щодо створення інноваційних центрів розвитку молоді, відкриття 1 молодіжного центру заплановано у с. Калинівка (за рахунок бюджетів обласної, районної  та сільської рад).

Створені молодіжні центри сприяють всебічному розвитку молоді Бахмутського району завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання, активізації діяльності населення та об’єднання їх зусиль у реалізації різноманітних проектів.

Одним з основних завдань,  що вирішуються відділом в сфері сімейної політики є забезпечення виконання програм та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту молоді та сім’ї, у тому числі соціальної підтримки сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Постійно проводиться робота щодо обліку багатодітних сімей Бахмутського району та надання адміністративних послуг щодо видачі посвідчень батькам та дітям з багатодітних сімей.